Stříbrňáci

16. prosince 2009 v 9:34 | Fox Mulder

Stříbrňáci

V hlášeních o kontaktech s podivnými bytostmi se někdy setkáváme se zcela specifickým cizincem,tak zvaným stříbrňákem.Je to postava jakoby utkaná ze stříbřité mlhy.Nemá jasné obrysy těla,lehce září a rysy obličeje je nemožné rozeznat.Přesně s takovým stgříbrňákem se setkali manželé Maškovy z Přílepova,aspoň podle článku v Milevských novinách ze dne 10.12.1993. Pan Milan Mašek v popsaném setkání tvrdí:

"Vzbudil sem se v noci a v nohách postele jsem ve vzduchu uviděl světlo jako od baterky.Byla to koule velká asi jako tenisový míček,pak se rozžhavila a na to zhasla.Nemohl jsem v tu chvýli ani pohnout.Potom jsem zase usnul.Myslel jsem si,že žena dělala něco s baterkou,tak jsem se jí na to ráno zeptal.O ničem nevěděla,ale sama v noci rovněž registrovala podivný zážitek."


Paní Mašková na tuto noc vzpomíná takto:

"Bral jsem si v noci penicilin,a jak jsem se vracela do ložnice uviděla jsem v chodbě malou temnou postavu,jakoby ze zadu ozářenou,vysokou asi 120 cm,obrysy byly velice nezřetelné.Neviděla jsem žádný obličej,ruce,nohy ani nic takového.Jen kulatou hlavu a tělo jakoby zahalené v plášti.
-Bez krku a trochu rozliplizlé,jakoby bylo v mlze.Vůbec jsem neměla strach.Ještě jednou jsem se tím směrem podívala-a normálně jsem pak odešla spát.Teprve ráno když se mě ráno ptal na to světlo,jsem si na ten zážitek vzpoměla."Stejně podivný návštěvník zavítal také do ložnice paní V.M. Z jedné menší české obce.Vypráví o tom:

"Spali jsme a já se probudila-nevím proč.Jak jsem pomalu otevírala oči,spatřila jsem zhruba půl metru ode mě u postele postavu.Ono "cosi" měřilo cca 2 metry a zářilo to stříbřitě studeným do modra světélkujícím rozmlženým světlem.Pozděj sem se snažila je k něčemu podobnému přirovnat a zatím mu přibližně odpovídá jen záře měsíce.A když jsem otevřela oči mohla jsem to porovnat snad vteřinu,pak začalo rychle mizet,jakoby od spoda někdo páral svetr."

Návštěvníkovi nebylo vidět do tváře,spíše ji vůbec neměl,jen obrys postavy zářil ve tmě proti tmavé knihovně.Svědkyně si dál vzpomíná na to, že postava byla jemně tvarovaná a měla dlouhé vlasy,nebo snad loktuši.Mohla to být i kapuce.Paní V.M. se snaží svůj zážitek,alespoň trochu zracionalizovat.Z celého setkání měla přijemný a milý pocit.Nejprve jí napadlo že to mohla být panna Marie.Protože však zjevení nemělo plášť nebo sukni,tuto první asociaci zavrhla,potom si myslela, že by to mohl být nějaký anděl.Nakonec v televizi viděla v Nedělním ránu s Edurdem Hrubešem obrázek "Typického stříbrňáka" - a to byl přesně on. Od té doby se taky paní V.M. začala doma bát.Má pocit že jí něco stále pozoruje.
I když se od té doby její setkání se stříbrňákem už neopakovalo,nezůstal první kontakt bez následků.Paní V.M. před očima vídá něco jako hvězdičky,které se rozprskávají.Občas se z ničeho nic objeví,mají jasně modrou barvu,ale proti bílému pozadí jsou tmavé.K doktorovy zatím nešla,doufá že tento jev ustane nebo že si na něj zvykne.
Třebaže setkání se stříbrňákem byl nejsilnější záhadným zážitkem téíto paní,nebyl v její životě ojedinělý.Paní V.M. už několikrát pozorvala i podivné zářící předměty: Na podzim roku 1992 večer na obzoru světla jenž se pohybovala všemi směry,chvýlemi ale zůstala stát.O chvyličku pozděj sledovala cosi co letělo velmi malou rychlostí,jakoby krokem,nízko nad domy a připomínalo to kuličkové ložisko.Uvnitř bylo těleso tmavé a po obvodu mělo světélka,která střídavě blikala a byla žlutá,bílá a růžová.Tehdy stejný jev pozorovali i další vědci.Psalo se o tom v regionálním tisku.
Jednoho večera,asi měsíc před vánocemi 1992 uviděla paní V.M. nad polem něco jako silný reflektor,který dole na zemi osvítil jakousi vysokou postavu,nebo předmět podobný pomníku,pak následovalo výše popsané setkání se stříbrňákem.Po vánocích zpozorovala před oknem ložnice oranžově zářící kouli,která se tam zastavila,jakoby chtěla nahlédnout do místnosti.Potom vplula dovnitř změnila barvu na zeleno hnědou,obletěla lustr a rozplynula se.
Zajímavé jistě je,že paní V.M. inženýrka ekonomie,považuje sama sebe za realistku pro všechno se vždycky snaží nalézt nějaké normální vysvětlení.

Stejně jako paní V.M. také paní Z.M. z Kladna uvažuje zcela realisticky a na mimozemšťany nikdy nevěřila.Dnes je tako její výra otřesena vlastním zážitkem.Došlo k němu někdy v polovině 80tých let.Paní Z.M. o tom celé roky mlčela a snažila se srovnat si v hlavě,co se jí vlastně oné noci přihodilo.....
Tentokrá spala velice neklidě,bylo už po půlnoci když se najednou probudila.Zdálo se jí že k ní někdo hovoří.Rozespalá se posadila na lůžku a pak u pootevřených dveří vedoucích na balkón zpozorovala tři světlé silulety.Vstala z postele a štípla se do ruky, jestli se jí to nezdá.Ačkoliv pociťovala velký strach pomalu se sunula k balkónu.Jasně rozpoznávala stříbřitě se mihotající mužské postavy, vypadalo to, jakoby někdo na balkón vysílal holografický obraz.Jedna z postav s ní začala komunikovat a stále opakovala,aby se nebála,že se jí nic nestane.Pozděj paní Z.M. tvrdila,že ten hlas jí promlouval jakoby přímo do mozku.Nešlo o zvukovou řeč,ale nejspíš o telepatii.Strachu se však nezbavila,a když došla ke dveřím balkónu,tři stříbřité postavy neznámých se náhle vznesli do prostoru a zmizeli.Potom paní Z.M. silně rozbolela hlava a cítila velkou únavu.Zavřela tedy dveře a šla si opět lehnout.Okamžitě tvrdě usnula, ale po celý následující den jí třeštila hlava,a nemohla se na nic soustředit.
Podotýkáme ještě že paní Z.M. je psychycky naprosto zdravá a svůj zážitek neumí racionálně vysvětlit.Nikdy totiž netrpěla žádnými halucinacemi.Ona komunikující bytost jí dokonce zdělila jméno hvězdy,odkud neznámí návštěvníci přišli.Ten název si paní Z.M. ještě druhého dne přesně pamatovala,po tech si už ale na něj nevzpomíná.Škoda :(
 


Anketa


Komentáře

1 Delliane Delliane | Web | 12. března 2010 v 17:38 | Reagovat

Ach jááj..měla jsi to zapamotovat :D

2 Matěj Matěj | E-mail | 28. května 2016 v 22:01 | Reagovat

Článek jsem jen tak projel po částech a našel jsem to co všude. Snahu o realistické vysvětlení... Jednou asi před 10 lety zažil styk se stříbrňákem, bylo mi tak 7. Jelikož jsem hodně citliví na duševní záležitosti, už v té době jsme poznal že mi nechce ublížit.
Podle mě jsou to bytosti z jakési jiné nejspíš dimenze a hledají u nás lásku a pochopení.

3 Marcy Marcy | E-mail | 3. prosince 2016 v 22:03 | Reagovat

Poprvé jsem se setkala se Stříbrňáky asi před 7 lety, přišli v noci k mé posteli,byla jsem doma sama, byli 3, stály u nohou, od poloviny těla dolu jsem se nemohla ani pohnout,byli zahalené v černé plachetce, do obličeje neni nikdy vidět, vydávali různé zvuky, jako by chtěli něco naznačit.. V té době jsem studovala na VŠ a všechny zkoušky po setkání jsem udělala.Ale hlavní důvod, si myslim, ze bylo to, ze jsem se nemohla smířit s tím, že mi navždy odešla moje maminka a oni mi možná přišli říct, ať ji pustím a její duše může v klidu odejít.. Pak přišli podruhé, vlastně byl sám, opět jsem byla doma sama, stál u postele, cítila jsem, jak se mi od poloviny těla dolu, lehce jako vánek vlní peřina, přitom vydával opět ten podivný zvuk,a já viděla dost zvláští znak, erb, prostě cosi. Dost často jsem se bála usínat,že zase přijdou. Teď tu byli dvakrát, přišel sám s malou holčičkou,(byla tu návstěva a já spala v obyvacím pokoji s mými věrnými psími kamarády), seděl vedle na sedaččce a ta malá holka bloňdatá běhala po kuchyni a ja ji říkala, at se ji nic nestane, at beha pomalu.. a řekla jsem mu, že je moc krásna, pak se zvedl a šel vedle do pokoje, kde spal můj syn, nechtěla jsem, aby tam šel, a najednou jsem slyšela dětský pláč, za chvíli vyšel syn z pokoje.. je dospělý.
Dnes v noci tu byl zase, stál u postele, skoro u moji hlavy, nad hlavou se mi točil zvláštní mlhový útvar, jako vír, on mě držel a tahal za ruce a kroutil mi s nimi,křičela jsem ať mě nechá a jde pryč... opět mi ztuhly stehna a nohy a najednou to ustálo...Nějaké znameni...Možná, že mám opět nechat jít jednu duši, moji dětskou, studenskou lásku,kterou stále svými myšlenkami nechci opustit.Rozloučím se sním, 6.12.by měl narozeniny, a nechám ho odejit.. Možná už nikdy ke mně nepřijdou..
Toto se opakovaně stalo ve všech případech mezi 02 -02,40 hod.

4 Dorothyvor Dorothyvor | E-mail | 18. července 2017 v 23:03 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170718

5 Flossiethouh Flossiethouh | E-mail | 26. července 2017 v 13:21 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170725

6 Davidcoert Davidcoert | E-mail | 29. července 2017 v 11:03 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиудалим негативную информацю из  Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

7 Carolynvep Carolynvep | E-mail | 4. srpna 2017 v 16:50 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

8 MichaylTrorSoove MichaylTrorSoove | E-mail | Web | 5. září 2017 v 19:11 | Reagovat
9 Agustinber Agustinber | E-mail | Web | 11. září 2017 v 21:10 | Reagovat

cbd oil for sale on amazon cbd oil for dogs dosage <a href=https://penzu.com/p/40f77cbb>recipes for using cbd oil for pain control</a> cbd oil benefits for dogs with seizures

cbd oil for anxiety in dogs cbd oil for cancer for sale <a href="http://www.academia.edu/34500740/Hemp_Milk_Health_Benefits_Nutrition_and_Side_Effects">cbd oil for sale vape pens</a> cbd oil for pain amazon

10 ranitidine 300 mg ranitidine 300 mg | E-mail | Web | 23. března 2018 v 0:13 | Reagovat

ranitidine 300 mg

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama