Superstar řídí mafie!!

11. ledna 2010 v 22:56 | Fox Mulder
Konspirační teorie

Superstar řídí mafie!!

Hlasování SuperStar: Celé je to podvod, řídí to mafie!

O čem píše dnešní bulvár?

Že by Dominiku Starou (16) a ještě předtím favorita Jana Bendiga (15) poslali domů hlasující diváci? Nevěřte tomu. Výsledky soutěže prý manipuluje organizovaná skupina lidí!

Alespoň to píše deník Aha!, který přináší rozhovor s jistým Viktorem Hanáčkem. "Jde o velké peníze a jsou do toho zapleteni i lidé z Novy," odkrývá muž, který se představil tímto jménem, bombastickou konspirační teorii. Právě on a jeho lidé dali prý minulý týden na internet poplašnou zprávu, že vypadne Dominika Stará, povzbudili tak její fanoušky a díky tomu se se soutěží rozžehnal Bendig.

Lidé zkrátka spiklenecké teorie milují a na "mafii" či na "vyšší mocnost" se dá shodit úplně všechno. Třeba i to, že letos nepřijde Ježíšek.

Dominika každopádně své vyřazení ze soutěže ustála; podle deníku Blesk odešla s hlavou vztyčenou. Celkově bylo vůbec slz méně, než když vypadl miláček publika, žen a porotkyně Marty Jandové Jan Bendig. Děvčata asi šetří balíčky papírových kapesníků na finále...

Tak trochu mimo šílenství jménem SuperStar: Lucie Borhyová se prý konečně bude vdávat! Alespoň o tom spekuluje deník Aha!, podle kterého moderátorka zpráv na Nově hubne proto, aby se vešla do svatebních šatů.

Jenže o svatbě Lucie s řeckým přítelem Nikem se psalo už v září a zatím kde nic, tu nic. Podle všeho se totiž temperamentní Řek snaží chomoutu vyhnout, jak jen může. Dny tráví raději sám ve své vlasti než v Lucčině náruči v Praze a bulvár pochybuje o tom, že by v Řecku jen tak seděl, koukal do zdi a myslel na svoji milovanou...


 


Anketa


Komentáře

1 zuzubombonek zuzubombonek | Web | 23. března 2010 v 20:13 | Reagovat

já sy myslím že jsem talíř vyděla, ale  taky si myslím že si to jen namlouvám. :-) škoda

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama