Area 51 obecně

6. února 2010 v 13:20 | Marda


Nejstřeženější vojenská základna světa

Oblast 51. Místo ležící na jihu americké Nevady.Pokud tam jen vstoupíte, mohou vás i zastřelit.Od roku 1957 americké výzkumné armádní středisko. Právě zde se odehrávala řada výzkumů v oblasti letectví, v období studené války to byl např. průzkumný letoun U-2, jinak šlo o různá zejména nadzvuková letadla.
Většině lidí se však vybaví jiná tvář tohoto místa. Oblast s nejstřeženějším vzdušným prostorem na Zemi, s nesčetnými údajnými pozorováními "mimozemských lodí". Dříve než bych však začal s tímto tématem naplno, je třeba zdůraznit jeden omyl, kterého se spousta lidí dopouští. UFO. Tato zkratka (angl. Unidentified Flying Object) označuje jev, kdy pozorovatel není schopen racionálně vysvětlit původ předmětu, pozorovaného na obloze. Jednoduše řečeno, pokud uvidíte letět vzduchem tužku a nejste schopni ji rozpoznat, může světu ohlásit, že jste pozorovali UFO - neidentifikovatelný létající objekt.

To, že vůbec tato základna existuje, potvrdily americké úřady letectví až v roce 1994. Vzhledem k tomu, že je oblast přísně střežena a veřejnost neví, co přesně je předmětem výzkumu, není divu že se začalo spekulovat o možném místě kontaktu mimozemské inteligentní civilizace s pozemšťany. Toto tvrzení je také podpořeno množstvím výpovědí, jak spoustou pozorování (které ovšem nikdy nebylo průkazně zdokumentováno tak, aby byl stoprocentně vyloučen podvod), tak i konkrétními informacemi od lidí, kteří tvrdí že v základně byli a na podobných projektech se podíleli.

Jedním z takovýchto lidí je i Robert Lazar, který pobýval na základně od prosince 1988 a od té doby prý pracoval na několika strojích, které nemohli být rozhodně pozemského původu. Mimo to také popsal podzemní část komplexu, kde mělo být těchto strojů větší množství. Přiznal, že je přesvědčen o tom, že se setkal s mimozemským materiálem a mimozemskou inteligencí. Při této výpovědi měl Robert pozměněný hlas a byl podobně maskován, protože se obával zásahu amerických úřadů. Při cestě domů se ho kdosi pokusil střelit a bylo mu vyhrožováno fyzickou likvidací.

Vše kolem tajemné Oblastni 51 však zůstává stále nejasné a mlhavé. Vzhledem k vysokým horám a nerovnému terénu, což bylo ještě podporované nejvyšší mírou utajení, bylo toto místo donedávna skryto i před zraky satelitů. Nyní se můžete podívat, alespoň z dálky, na přibližnou podobu místa, tak jak ho vidí satelity z oběžné dráhy…K neobvyklým aktivitám Oblasti 51 patří:

  • Skladování, testování havarovaných mimozemských lodí
  • Studium bytostí pocházejících z těchto lodí (živých i mrtvých)
  • Výroba leteckých strojů založených na bázi mimozemských technologií
  • Schůzky či komunikace s mimozemšťany
  • Vývoj zbraní na bázi neobvyklých energií
  • Vývoj technologií určených k cestování v čase
  • Činnosti spojené s tajnou celosvětovou vládou 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama