Červenec 2010

Ušetřili benzin

8. července 2010 v 14:33 | Fox Mulder

Ušetřili benzin

Profesor hudby A. Brunelli spolu se svým přítelem, průmyslníkem S. Porchiettem, vyjel v noci z 15. na 16. července 1972 kolem 2:30 z Balnearie (Argentina) a zamířili do 180 km vzdálené Córdoby. Kolem 3:10 ke svému obrovskému úžasu zjistili, že jsou od Córdoby vzdáleni již pouze 30 km. Teprve teď si uvědomili, že neprojeli žádnou z malých vesnic mezi Arroyitem a Montecristem. Přitom celou trasu znali jako své boty.
Celá jízda tentokrát trvala jen hodinu, obvykle však Porchiettův Ford Falcon potřeboval na cestu dvě hodiny. Doma zkontrolovali spotřebu a zažili další překvapení. Při noční cestě spotřebovali pouze polovinu obvyklého množství benzínu.
Oba pánové se rozhodli na druhý den cestu projet znovu, ale tentokrát již k žádným záhadným "zkratkám" nedošlo.

Něco jako robot

7. července 2010 v 10:50 | Fox Mulder

Něco jako robot

Pan Hálek se vracel z práce. Jel na kole přes les. Po své pravé straně najednou zahlédl zářící bílé těleso hruškovitého tvaru, které se vznášelo ve vzdálenosti asi 100 metrů od něj. Potom uviděl jak se k němu od toho tělesa blíží dva světelné body - byla to světla dalšího zářícího předmětu ve tvaru kapky vysoké asi 3 metry a široké 1,5 metru. Objekt se pohyboval rychle a nehlučně. Pan Hálek dostal strach, nasedl na kolo a ujížděl pryč. Po chvíli zastavil a ohlédl se. Asi 15 metrů za sebou uviděl velkou ramenatou postavu oblečenou do šedého "skafandru" který vypadal, jakoby byl tvořen z obdélníkových leslých plošek. Tato postava měla na hlavě kuželovitou přilbu v níž pan Hálek zpozoroval "něco" co nedokáže popsat - vzpomíná si na náznak zářících úst a vyčnívající oči. Ta věc připomínala nejvíc robota. Pan Hálek znovu šlápl do pedálů a ujížděl 2,5 km až k řece Moravě. Tam se opět ohlédl,ale nikoho už neviděl. Druhý den se odvážil na místo setkání vrátit, ale nic podivného tam neobjevil.

Nezvyklá postava

4. července 2010 v 12:21 | Fox Mulder

Nezvyklá postava

Paní Jaroslava pracovala ve městě Lomnice nad popelkou jako noční vrátná jednoho podniku. Njeprve v noci zahlédla oranžovou kouli, která rychle zapadala za nedaleký dům. V té chvýli se rozladilo rádio a nakonec přestao hrát úplně. Pouliční osvětlení zhaslo. Na prostranství před vrátnicí se náhle objevila asi dvoumetrová postava. Paní Jaroslava jí neviděla do tváře, všimla si ale něčeho jako krunýře kolem jejího krku. Postava vypadala nezvykle. Chtěla telefonem volat o pomoc, ale přístroj stejně jako rádio nefungoval. Po dvaceti minutách, kdy neznámý pořád stál před vrátnicí postava najednou zmizela a všechno začao zase fungovat normálně.

Horká linka UFO

4. července 2010 v 11:21 | Fox Mulder

Horká linka UFO

Ahojky,viděl(a) jsi UFO nebo máš nějaký jiný paranormální zážitek? Napiš mi ho do komentářů! Jestli nechceš aby Tvůj příběh byl zveřejněný napiš mi ho na email ufologie@seznam.cz a všechno bude v tajnosti :))

http://ak.imgag.com/imgag/product/full/em/3103481f.gif

Žluté světlo

4. července 2010 v 10:24 | Fox Mulder

Žluté světlo

Pan Antonín se vracel z blízké vesnice a v lese u vodárenské věže si uvědomil, že vrhá dva stíny. Bylo tomu tak protože šikmo za ním, asi 100 metrů daleko plulo nízko nad zemí jasné žluté světlo. Vypadalo to jakoby vycházelo z nějakého válce. Světlo ho sledovalo asi 800 metrů až k silnici. Tam pan Antonín odbočil do své vesnice, ale světlo pokračovalo v pohybu směrem rovno na louku. Doma si vzal baterku a šel se na záhadný jev podívat. Celou cestu kráčel po tmě, ale potom nechtěně bliknul baterkou. Z válce vyšlehl záblesk jako blesk fotoaparátu a zároveň ho něco nadzvedlo a praštilo to s ním o zem. Měl pocit jakoby ho někdo celého protáhnul nějakým těsným kruhem nebo úzkou rourou. Sebral ze země baterku a utekl domů. Druhý den dostal horečku, zvracel a zjistil žemá opálený obličej. Dodnes pan Antonín nesnáší záblesky, protože v něm vzbuzují nepřijemné pocity.

Anketka o únosu mimozemšťany

3. července 2010 v 17:28 | Fox Mulder
Myslíš že jsi byl(a) unesen(a) mimozemšťany?  Pokud jsi nejsi jistý, může ti pomoct tenhle test.

Stříbrná postava s koulí

3. července 2010 v 17:22 | Fox Mulder

Stříbrná postava s koulí


Paní Karolína byla na chatě se svou tříletou vnučkou. Vzbudil ji průvan v místnosti, třebaže okna i dveře byly zavřené. Když se na posteli posadila, do pokoje vniklo silné světlo. Paní Karolína vstala a obešla celou chatu, ale nikde nic zvláštního neobjevila. Znovu si lehla a v té chvíli uviděla obrys asi dva metry vysoké, stříbřité, poloprůhledné postavy která se vznášela místností. Bytost držela v dlani kouli s povrchem z lesklých destiček, kolem nichž prosakovalo světlo. Tu kouli postava přibližovala k různým předmětům, jakoby je s její pomocí nějak zkoumala. Paní Karolína se nebála a postavu pozorovala. Všimla si že bytost má na sobě přiléhavé matně šedé oblečení. Když se postava dotkla koulí jejího lokte, pocítila paní Karolína palčivou bolest a ruka ji začala brnět od lokte až k prstům.

Bytost se potom vydala k dětské postýlce a nakonec se vrátila do středu místnosti. Vstoupila do kuželu prudkého světla a zmizela. Loket paní Karolíny zfialověl a řadu následujících měsíců jí pobolíval. Svědkyně se obrátila na lékaře z psychiatrické léčebny v Bohnicích. Podle jejich názoru je duševně zcela zdravá a popsaný zážitek skutečně prožila.


.