muž mol - (Mothman)

18. října 2010 v 20:15 | Fox Mulder
Kryptozoologie

Muž mol - (Mothman)

Po zveřejnění článku Nestvůra v lese v něm několik čtenářů poznalo takzvaného muže mola,který vypadá asi nějak takto:

Jeho charakteristikou je tmavé barva,velká křídla a rudě červené oči.

Našel jsem o něm nějaké informace tak jsem je sem zkopčil :)

Jako v klasickém filmovém hororu začala tato vlna, které se převalila jedním z amerických států, na hřbitově.
12. listopadu 1966 kopalo pět mužů poblíž Clendeninu hrob, když tu se cosi podivného sneslo z koruny jednoho stromu. Kroužilo to nad hlavami vylekaných dělníků, kteří něco podobného ještě nikdy neviděli. Ta věc nevypadala jako žádný známý pták, ale jako "hnědý muž s křídly" jak řekl svědek Kenneth Duncan z Blue Creek.

Pak to zmizelo mezi stromy.Oněch pět mužů asi minutu pozorovalo, jak to klouzavě odlétá. Asi by byli a podivného netopýřího muže zase zapomněli, kdyby se při rozhovorech v kruhu přátel neukázalo, že poletoval už i před očima, jiných lidí. Jedna žena, které bydlela u Ohia poblíž Clendeninu, musela před necelým rokem uklidňovat svého sedmiletého syna, který si nechtěl nechat vymluvit, že viděl "anděla" (muže s křídly). Samozřejmě mu nevěřila. Známe přece dětskou fantazii atd.
Žena lékaře z údolí Ohia si to v létě 1966 takto usnadnit nemohla. Na jejím dvoře ji vyvedl z míry pohled na šest stop velkou bytost, která nad ní rychle přelétla. Připomnělo jí to předimenzovaného motýla nebo mola.
Tyto případy byly jenom začátkem. V listopadu 1966 se z jednotlivých pozorování stala epidemie. Tři dny po hřbitovním výstupu "muže - mola" (Mothman), jak mezitím začal být tvor nazýván, s ním měli dlouhé setkání dva mladé páry. Paní a pan Scarberryovi a paní a pan Malletteovi projížděli oblastí, která je známá jako kraj TNT, protože se zde za druhé světové války skladovala munice a výbušniny. Tento areál leží asi sedm mil za Point Pleasant v západní Virginii. Dotyčný muž - mol měl očividně kraj TNT ve zvláštní oblibě, jak se ještě mělo ukázat.

V noci z 15 na 16 listopadu 1966 stál každopádně na okraji silnice, když oba manželské páry jely kolem. On civěl na ně a oni na něj.
"Vypadal jako muž, jenom byl daleko větší," řekl Roger Scarberry později. "Řekl bych kolem dvou metrů nebo víc. A měl na zádech složená velká křídla."
Byly to však jeho oči, které oběma manželským párům nadlouho působily noční můry. Stále ještě se zděšením vyprávěla Linda Scarberryová: "jeho oči nás úplně hypnotizovaly. Měl je velké a červené, jako brzdová světla u auta."

Tento popis by mohl - zdůrazňuji, mohl - tvořit spojení mezi mužem - molem a událostí, která se předchozí noci stala v nepříliš vzdáleném Salemu. Přiznejme, že jde o čirou spekulaci, ale není zase tak docela scestná. Té noci viděl muž jménem Newell Partridge na poli dva kulaté, červené svítící objekty - jako obrovské zářící oči. Jeho pes, německý ovčák jménem Bandit, vyrazil směrem k nim. Už ho nikdo nespatřil.

Ačkoli oba manželské páry nevěděli nic o neblahém osudu psa, stejně příliš nestály o bližší seznámení s temnou postavou. Roger šlápl na plynový pedál auta. Kraj TNT zůstal za nimi. Když se rychlostí přes 150 kilometrů za hodinu řítili po dálnici 62, která vede do Point Pleasant, zvolala náhle Rogerova žena zděšeně: "pronásleduje nás!"

Všichni čtyři později přísahali, že ta věc letěla v malé výšce nad nimi. Jeho křídla byla rozepjatá - musela měřit přes tři metry - a neměl vůbec žádné potíže s tím, aby stačil rychle jedoucímu autu. Přitom se jeho perutě kupodivu nepohybovaly.
"Letěl za námi až na hranice města," podává zprávu Roger. "Tam jsem si všiml mrtvého psa."

Kvarteto zachvácené panikou zastavilo teprve u kanceláře šerifa Mason County a přepadlo zástupce Millarda Halsteada se svou hororovou historkou. Ten ty čtyři znal a uvěřil jim. Společně se opět vydali do kraje TNT. Muže - mola nebylo nikde vidět a mrtvý pes byl také pryč, ale vysílačka v policejním voze začala náhle vydávat podivné tóny, srovnatelné s příliš rychle přehrávanou gramofonovou deskou.
Noční letec byl v kraji TNT viděn ještě několikrát. Často více osobami najednou. Tak zpozorovali podivné červené světlo manželé Wamsleyovi, když chtěli spolu s jistou Marcellou Bennettovou, která s sebou měla miminko Tinu, navštívit spřátelenou rodinu Thomasovu. Světlo kroužilo nad krajem TNT. Nic jim přitom nepřišlo na mysl. Zatím ne.

Když dorazili k domu rodiny Thomasovy, který ležel v kraji TNT, chtěl si Raymond Wamsley udělat legraci a zaklepal na okno svých přátel. K tomu už nedošlo.
Paní Bennettová vystoupila jako první, s dvouletou Tinou v náručí, když tu se za autem vynořila hrozivá postava. Šedé cosi, větší než člověk, s příšerně červeně zářícíma očima.
Marcella Bennettová utpěla šok. Malá Tina jí vyklouzla z rukou a ona sama klesla na zem v několikavteřinovém bezvědomí. Jako štváni běsy utíkali Wamsleyovi k domu a za nimi Marcella, která zase přišla k sobě a zvedla dítě. Když pak ta věc štrachala po verandě sem a tam a okny civěla do domu, byli Wamsleyovi, paní Bennettová a tři děti Thomasových uvnitř (rodiče nebyli doma) přímo ochromeni strachem. Raymond Wamsley vyrozuměl policii, ale nezvaný návštěvník na příchod policistů nečekal… Tento zážitek měl pro paní Bennettovou traumatické následky. Po celé měsíce o tom nedokázala mluvit ani se svou rodinou a stala se trvalou pacientkou jednoho psychiatra.

Muž - mol, milovníky comics zvaný též Batman, se v té době ukazoval v oblasti měst Mason, Lincoln, Logan, Kanawah a zneklidňoval Nicholas Counties.
image3
Samozřejmě se to neobešlo bez oficiálních vyjádření. O slovo se přihlásili experti a šířili chlácholivé a uklidňující zprávy. Všechno bylo normální.
Např. dr. Robert Smith z biologické fakulty univerzity v západní Virginii vysvětlil, že jde o vzácný druh jeřába. Svědci, kterým ukázali jeho obrázky, popřeli jakoukoli podobnost s mužem - molem. Roger Scarberry podotkl cynicky: "Rád bych viděl, jak tento jeřáb dohání naše auto."
Také medvědi, sovy, krocani a mnohá jiná zvířata byla nakonec vyloučena za závodu o původcovství zmatku kolem muže - mola. Sám případ naplnil početné pořadače, což zde nechceme napodobovat. Kvantita sama o sobě není přeci žádným důkazem, dokonce ani indicií. Souhrnně se však se značnou jistotou dá konstatovat, že se nemůže jednat ani o masovou hysterii, ani o výskyt nějakého známého zvířecího druhu. Příliš mnoho svědků vypovídá nezávisle na sobě totéž: rudé, hypnotické oči, překvapující letové vlastnosti (jednou ta věc dokonce pronásledovala letadlo), nehybnost perutí během neuvěřitelně rychlého plachtění a mnohé další.

V některých případech, kdy se tento tvor (nebo co to je) objevil, vycházeli z rádií stejně podivné tóny, jaké vydávala vysílačka policejního vozu zástupce Halsteada.
Koncem roku 1967 se bizarní letec začal objevovat stále vzácněji a nakonec se odebral zpátky do neznámých luhů, ze kterých asi pochází.

Je sporné, zda ponurá událost, která se stala u jedné farmy poblíž New Haven v západní Virginii v dubnu 1969, je poslední známkou života muže - mola, nebo zda tuto část USA navštívila nějaká jiná podivnost (možná "dobytčí Jack Rozparovač" ?). Diskuse o tom stále pokračují.

Toho dubnového rána nalezl Ernest Adkins svého jedenácti týdnů starého beagla ležet mrtvého na dvoře. Malý pes nevykazoval žádné stopy zápasu, jen měl v boku velkou díru s potrhanými okraji. Beaglovo srdce leželo vedle něj. Žádné známé zvíře to nemohlo způsobit.

Výpis z knihy Viktor Farkas - Nevysvětlitelné záhady, vydal Knižní klub v roce 1993. 


Anketa


Komentáře

1 Lisa Mexica Lisa Mexica | Web | 18. října 2010 v 20:55 | Reagovat

wow...to se mi bude hodit :-D

2 Slečna Slečna | Web | 18. října 2010 v 21:09 | Reagovat

Děkuji :-) mě se zase líbí ten tvuj :-)

3 Safira Safira | Web | 19. října 2010 v 7:22 | Reagovat

:D

4 ..^^Veris^^.. ..^^Veris^^.. | Web | 19. října 2010 v 17:17 | Reagovat

děkují :-D

5 Bára Bára | Web | 21. října 2010 v 12:55 | Reagovat

pěkný =)

6 Anna (SB) Anna (SB) | E-mail | Web | 22. října 2010 v 17:19 | Reagovat

Před časem jsem na tento článek také narazila, v noci jsem pak nemohla spát :-D Podivuhodný tvor...

7 Bandy137 Bandy137 | 26. července 2011 v 17:59 | Reagovat

nejak takto bol opisovaný aj anjel smrti,
vyzeral presne takto

8 Bandy137 Bandy137 | 26. července 2011 v 18:03 | Reagovat

Pozrite si film proroctvo z temnôt to je podla skutočnosti,tam je zobrazený presne ako na vašom obrázku

9 VIKTOR A MARCEL VIKTOR A MARCEL | 21. února 2013 v 19:31 | Reagovat

MAS PRAVDU TEN FILM JE FAK DOBREJ JE PODLE SKUTECNOSTI MEJ SE  [8]: :-)  :-D  8-)  O_O

10 Dorothyvor Dorothyvor | E-mail | 19. července 2017 v 4:15 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170718

11 Arlenerek Arlenerek | E-mail | 22. července 2017 v 3:38 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170721

12 Arlenerek Arlenerek | E-mail | 22. července 2017 v 12:56 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170721

13 Arlenerek Arlenerek | E-mail | 22. července 2017 v 18:16 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170721

14 AaauceOrive AaauceOrive | E-mail | Web | 29. července 2017 v 14:03 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

https://veronasegwaytours.com/

15 Carolynvep Carolynvep | E-mail | 5. srpna 2017 v 18:24 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

16 LeeannPsymn LeeannPsymn | E-mail | 10. srpna 2017 v 23:58 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
Good luck!

XRumer201708c

17 Dol33larkr Dol33larkr | E-mail | 13. srpna 2017 v 2:01 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#91S1cETTG7>
<img>http://0.00000007.ru/3#c5Gk4sH1SS</img>
</a>
------------------------
Всегда большое количество socks и proxy серверов online
сейчас: 33557 IP в 198 странах
<b>Высочайшая анонимность - мы гарантируем, что все наши прокси сервера целиком и полностью анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не видоизменяют<b> http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и абсолютно всех соединений без применения VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Замаскировать или поменять ваш IP можно 2-мя кликами мыши.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ доступные расценки на безлимитный доступ при самом высоком качестве
Наше правило - больше приобретаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при истечении срока действия аккуанта.
ICQ бот на абсолютно всех тарифных планах!
<b>Профессиональная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что нужно для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#548Esashc7>Vip proxy</a>
__________
openvpn mikrotik
openwrt openvpn
анонимный vpn сервис
обход блокировки вк +на пк

18 Georgeesorb Georgeesorb | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 16:41 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>котлеты из индейки млм, виды сетевого маркетинга</a>

19 Peterprown Peterprown | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 23:21 | Reagovat

“Adoro viaggiare in Segway”. Il modo migliore per cadere in amore con Verona in nessun tempo!
Quando si dispone di un breve tempo a coprire una citta, questo e un ottimo modo per farlo. Mi e piaciuto molto il nostro tour e guida. L'audio e stato un po' difficile, ma la guida li ha tenuti lavorando. Quando il suo caldo, questo e un ottimo modo per andare in giro e stare un po' fredda. Verona e una citta facile accesso per segway intorno. Abbiamo visto tutti i principali siti e ci hanno dato una buona sensazione per il layout della citta. Siamo stati in grado di tornare a pochi posti il giorno successivo per un po' di tempo.

https://www.regiondo.it/segway-historic-tour-in-verona

<b>Book Now</b> ''' http://segwayverona.com/

https://eu5.bookingkit.de/onPage/detail?e=2202759fc95947e409b3435a7ae87161&preview=true&lang=it

20 Avito321But Avito321But | E-mail | 28. září 2017 v 22:36 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам необходимы определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

нью баланс оригинал авито
как восстановить удаленные аккаунт на авито
авито астрахань деньги
если номер подтвержден на другом аккаунте в авито
номер подтверждён в аккаунте если это ваш аккаунт авито

21 AlysonLwz AlysonLwz | E-mail | Web | 8. října 2017 v 22:56 | Reagovat

Oh Lord. I don't know what to do as I have loads of work to do next week summer. Plus the university exams are nearing, it will be a stretch. I am already panicking maybe I should <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/how-long-does-tramadol-stay-in-your-system>more</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

22 BethanyNqs BethanyNqs | 27. října 2017 v 2:39 | Reagovat

Oh God. I don't know what to do as I have Lots of work to do next week month. Plus the university exams are coming, it will be a disaster. I am already panicking maybe I should <a href=http://www.akonter.com/story/buy-ambien-online-medicine/>interaction</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

23 BethanyOro BethanyOro | 11. listopadu 2017 v 13:31 | Reagovat

Oh God. I don't know what to do as I have tons of work to do next week summer. Plus the university exams are close, it will be a disaster. I am already panicking maybe I should <a href=http://gameflash.vn/profile/72698/ameecoburn5.html>url</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

24 buy ranitidine buy ranitidine | E-mail | Web | 22. března 2018 v 15:27 | Reagovat

ranitidine 150 mg

25 ranitidine 150 mg ranitidine 150 mg | E-mail | Web | 22. března 2018 v 23:19 | Reagovat

buy ranitidine

26 mobic meloxicam	medication mobic meloxicam medication | E-mail | Web | 23. března 2018 v 8:34 | Reagovat

mobic meloxicam    7 5 mg

27 mobic meloxicam	medication mobic meloxicam medication | E-mail | Web | 23. března 2018 v 10:33 | Reagovat

mobic meloxicam    medication

28 mobic meloxicam	7 5 mg mobic meloxicam 7 5 mg | E-mail | Web | 23. března 2018 v 22:33 | Reagovat

mobic meloxicam 15 mg

29 download download | E-mail | Web | 31. března 2018 v 12:55 | Reagovat

Hello good sait

30 Michaelpeery Michaelpeery | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 12:54 | Reagovat

drug prices comparison
<a href=http://interlandchemie.com/>canadian online pharmacies</a>
online drugstore
<a href="http://interlandchemie.com/">highest rated canadian pharmacies</a>

31 buy 10mg levitra buy 10mg levitra | E-mail | Web | 6. dubna 2018 v 21:24 | Reagovat

Remarkable! Its actually awesome article, I have got much clear idea on the topic of from this piece of writing.

32 smettere di fumare smettere di fumare | E-mail | Web | 9. dubna 2018 v 12:24 | Reagovat

ipnosi smettere di fumare ticino

33 cheap levitra 20mg cheap levitra 20mg | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 12:05 | Reagovat

What a funny blog! I really loved watching this humorous video with my family unit as well as with my colleagues.

34 cheap 10 mg levitra cheap 10 mg levitra | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 13:50 | Reagovat

Now YouTube movies quality is more superior and improved, so that’s the reason that I am watching this video at at this time.

35 buy levitra 10 mg buy levitra 10 mg | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 14:07 | Reagovat

Into YouTube video embed code you can also give parameters based to your desire like width, height or even border colors.

36 vardenafil coupon vardenafil coupon | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 14:26 | Reagovat

Inside YouTube video embed script you can also stipulate parameters in accordance to your desire like width, height or even border colors.

37 buy 10mg levitra buy 10mg levitra | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 14:43 | Reagovat

I am sure this post has touched all the internet users, its really really fastidious piece of writing on building up new web site.

38 levitra online levitra online | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 17:24 | Reagovat

What's up, I just wanted to tell you, you're dead wrong. Your article doesn't make any sense.

39 buy levitra generic buy levitra generic | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 18:38 | Reagovat

Hi i am kavin, its my first occasion to commenting anywhere, when i read this article i thought i could also create comment due to this sensible piece of writing.

40 levitra 10mg levitra 10mg | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 19:54 | Reagovat

It’s my first go to see to this site, and I am actually surprised to see such a fastidious quality YouTube video posted at this place.

41 levitra online levitra online | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 21:54 | Reagovat

One more thing that I wish for to share at this time is that, whatsoever you are using free blogging service except if you don’t update your webpage on regularly basis then it’s no more importance.

42 levitra 20 mg bayer prezzo levitra 20 mg bayer prezzo | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 22:25 | Reagovat

Really no matter if someone doesn’t know then its up to other users that they will assist, so here it takes place.

43 buy 10mg levitra buy 10mg levitra | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 0:22 | Reagovat

continuously i used to read smaller articles which as well clear their motive, and that is also happening with this post which I am reading at this time.

44 levitra generic levitra generic | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 0:57 | Reagovat

This blog is containing a nice information of humorous YouTube video clips, I loved it a lot.

45 levitra rezeptfrei deutschland levitra rezeptfrei deutschland | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 1:56 | Reagovat

What's up dear, are you enjoying with this funny YouTube video? Hmmm, that’s fastidious, I am as well watching this YouTube humorous video at the moment.

46 cheap levitra generic cheap levitra generic | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 2:45 | Reagovat

I got so bored at the moment afternoon, however when I watched this YouTube comical clip at this blog I turn into fresh and delighted too.

47 levitra levitra | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 3:18 | Reagovat

If you want to get much from this piece of writing then you have to apply such techniques to your won web site.

48 coupon vardenafil coupon vardenafil | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 5:10 | Reagovat

What's up friends, I am for a second time here, and reading this article related to Search engine optimization, its also a pleasant paragraph, thus keep it up.

49 levitra cost levitra cost | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 5:26 | Reagovat

What a fastidious YouTube video it is! Remarkable, I loved it, and I am sharing this YouTube video with all my colleagues.

50 20 mg levitra 20 mg levitra | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 5:41 | Reagovat

Very descriptive post, I loved that bit. Will there be a part 2?

51 buy levitra 20 mg buy levitra 20 mg | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 6:12 | Reagovat

For my learning purposes, I all the time used to download the video lectures from YouTube, because it is trouble-free to fan-out from there.

52 levitra 20 mg levitra 20 mg | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 4:09 | Reagovat

Why YouTube video lessons are shared everywhere? I think one motive is that these are straightforward to take embed code and paste that code everyplace you desire.

53 levitra coupon levitra coupon | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 10:36 | Reagovat

Its absolutely brilliant YouTube video in terms of quality, actually pleasant, its quality is actually appreciable.

54 Markjusly Markjusly | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 11:27 | Reagovat

levitra e levitinha disco grafia de los beatles
<a href="http://mylevitraok.com#">levitra online</a>
best price levitra generics
<a href=http://myvardenafilok.com#buy+levitra>generic levitra</a>
mike ditka levitra

55 Markjusly Markjusly | E-mail | Web | 16. dubna 2018 v 2:40 | Reagovat

viagra vs levitra 2012 election
<a href="http://myvardenafilok.com#">vardenafil 20mg</a>
levitra free
<a href=http://mylevitraok.com#levitra+10+mg+prezzo>vardenafil 20mg</a>
hostia que levitra durante la consagracion de los sacerdotes

56 Markjusly Markjusly | E-mail | Web | 20. dubna 2018 v 5:26 | Reagovat

prices cheapest levitra
<a href="http://levitra-gg.com">levitra 20 mg</a>
name acquisto levitra
<a href=http://mylevitraok.com#buy+levitra>levitra prices</a>

57 Markjusly Markjusly | E-mail | Web | 20. dubna 2018 v 17:14 | Reagovat

levitra 10mg rezeptfrei kaufen viagra
<a href="http://myvardenafilok.com">levitra 20 mg</a>
viagra levitra dose conversion mcg
<a href=http://myvardenafilok.com#levitra+coupon>generic levitra</a>

58 levitra generic levitra generic | E-mail | Web | 24. dubna 2018 v 12:47 | Reagovat

I have study much on the topic of without charge blogging web sites, but I have no clear idea about that, can any one advise me which one is finest in favor of free blogging and site-building?

59 buy levitra buy levitra | E-mail | Web | 24. dubna 2018 v 22:49 | Reagovat

Please add other movies related to cooking if you have, since I wish for to learn more and more regarding all recipes of cooking.

60 levitra 20 mg levitra 20 mg | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 14:50 | Reagovat

Some users are eager to watch comic video clips, but I like to watch terrible video clips on YouTube.

61 levitra 10 mg prezzo levitra 10 mg prezzo | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 15:32 | Reagovat

Hello to every one, the contents existing at this site are really awesome for people knowledge, well, keep up the good work fellows.

62 buy levitra buy levitra | E-mail | Web | 5. května 2018 v 19:29 | Reagovat

Hi there, its understandable paragraph along with this YouTube video; I can’t imagine that one can not understand this simple paragraph having with video sample.

63 vardenafil 20mg vardenafil 20mg | E-mail | Web | 6. května 2018 v 17:32 | Reagovat

I am sure this paragraph has touched all the internet people, its really really pleasant post on building up new webpage.

64 levitra online levitra online | E-mail | Web | 6. května 2018 v 21:02 | Reagovat

I every time spent my half an hour to read this web site’s content everyday along with a cup of coffee.

65 levitra generic levitra generic | E-mail | Web | 6. května 2018 v 22:36 | Reagovat

It’s going to be ending of mine day, but before ending I am reading this impressive piece of writing to improve my experience.

66 Markjusly Markjusly | E-mail | Web | 6. května 2018 v 23:27 | Reagovat

qual melhor remedio cialis ou levitra
<a href="http://myvardenafilok.com">generic levitra</a>
levitra flip pensacola
<a href=http://mylevitraok.com#levitra+20mg>levitra 10 mg prezzo</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama